ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Христо Сточиков изригна във Фейсбук: Защо УЕФА не задължава за ВАР в плейофа

Чете се за: 01:22 мин.
Спорт
христо сточиков изригна фейсбук уефа задължава вар плейофа
Слушай новината
00:00
00:00

Легендата на ЦСКА и българският футбол Христо Стоичков изрази възмущението си от съдийството по време на двубоя между "червените" и Виктория Пилзен от плейофите в Лигата на конференциите.

"Камата" използва своя профил във Фейсбук, за да изкаже недоволството си от липсата на системата ВАР, отправяйки въпрос към президента на УЕФА Александър Чеферин защо тя не е налична по време на плейофите.

"Г-н Чеферин, защо УЕФА не задължава за ВАР в плейофа? За португалската тройка – без коментар! Те си знаят защо! Армейци, сила покажете и на реванша отмъстете с 3 гола! Ние сме ЦСКА! Ние го можем!", написа носителят на Златната топка за 1994 година.

Вчера, ЦСКА загуби с 0:2 като гост на Виктория Пилзен и по този начин се отдалечи от място в групите на Лигата на конференциите.

При първия гол на чехите обаче останаха сериозни съмнения за засада, които всъщност провокираха и Христо Стоичков да изригне със своя пост в социалните мрежи.

Последвайте нашата общност "Спорт по БНТ" във Viber!

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?