Наско Сираков пред БНТ: Направихме хубав мач, ще се опитаме да елиминираме Айнтрахт

Радостин Любомиров
от Радостин Любомиров
10:02, 25.08.2023
наско сираков бнт

Имаме късмет в интерес на истината накрая, но този отбор с работата си и треньорския екип, абсолютно го заслужават, така че ги поздравявам. Това каза собственикът на Левски Наско Сираков пред камерата на БНТ веднага след мача на "сините" с Айнтрахт Франкфурт. Първият плейофен мач за влизане в груповата фаза на Лигата на конференциите между двата тима завърши при резултат 1:1. Асими Фадига донесе равенството с впечатляващ гол в последната минута.

"Ние да не хвърчим чак толкова много в облаците, направихме хубав мач срещу изключително силен отбор. Предстои ни гостуване, със сигурност няма да отидем да се предаваме. Ще се опитаме да елиминираме Айнтрахт", заяви Сираков.

Той каза още, че знае възможностите на отбора и треньорския екип.

"Мисля, че ни очакват добри неща занапред", завърши Сираков.

Вижте интервюто във видеото!

Автор: Радостин Любомиров

Даниел Боримиров пред БНТ: Прекланям се пред нашата феноменална публика и се гордея с нашия отбор
Китайката Чжу Лин отстрани водачката в схемата Каролин Гарсия на четвъртфиналите в Кливланд