Днес стартира делото срещу Иво Карагеоргиев, най-дълго болният подсъдим от групата на братя Маргини. Страдащият от исхемична болест Карагеоргиев, заради когото от година и половина делото срещу Маргините бе спряно. През ноември 2008 г. бе заловен да тегли пари от банкомат с чужда карта.
Карагеоргиев заедно с братята Маргини и още няколко човека е подсъдим по дело за подготовката на три убийства - на покойните вече Иван Тодоров-Доктора и финансиста Никола Дамянов, както и срещу генерал Любен Гоцев. Делото бе спряно през декември 2007 именно заради болестта на Карагеоргиев. Според съдебната експертиза здравословното състояние на подсъдимия не му позволява да участва в съдебния процес.
Заедно с Карагеоргиев на 12 ноември 2008-а е задържан и друг подсъдим в процеса за подготовката на три убийства - Стефан Рангелов.
Междувременно се оказа, че от Софийската районна прокуратура не са уведомили за случая градската прокуратура, която наблюдава делото срещу братя Маргини. Тогава прокурор Николай Кокинов заяви, че ще иска обяснение от шефа на районните обвинители Александър Налбантов, защото случаят според него е скандален.
Градският прокурор на София Емилия Русинова е споделяла два автомобила с Петьо Еврото, съобщи вътрешният министър
Аферата "Хасърджиев": Внасят обвинение за поставяне под риск от заразяване на хора с ХИВ и венерически болести
Андрей Янкулов: Няма правен хаос около казуса с Андрей Гюров, спекулациите са политически
Обвинения към градския прокурор на София, че е пътувала в една кола с Петьо Петров - Еврото
Оставиха в ареста 22-годишния Християн Симеонов, обвинен в опит за убийство на полицай и баща му