ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
На снимките от толкамерите не се вижда шофьорът на тира...
Чете се за: 05:52 мин.
Затвориха АМ "Тракия" заради тежка катастрофа с...
Чете се за: 01:55 мин.
Финансовите министри от ЕС гласуваха откриването на...
Чете се за: 02:00 мин.
Справката на ГДБОП за придружителите на Делян Пеевски е...
Чете се за: 01:05 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Феим Чаушев е арестуван

bnt avatar logo от А. Кандова, Г. Чонова
A+ A-
Чете се за: 00:19 мин.
У нас

Бившият заместник-министър на външните работи в правителството на Сергей Станишев - Феим Чаушев, е бил задържан късно снощи като посредник при откуп за краден автомобил.

феим чаушев арестуван

Бившият заместник-министър на външните работи в правителството на Сергей Станишев - Феим Чаушев, е бил задържан късно снощи като посредник при откуп за краден автомобил.

Колата с турска регистрация била открадната на 19 февруари от паркинг на столичен хотел. Автомобилът е бил без застраховка.

Турският гражданин, собственик на автомобила, е потърсил помощ от полицията. Според разказа му той се свързал с Чаушев, който му обещал, че ще помогне да намерят автомобила, ако се плати откуп от 25 хиляди евро.

При получаването на откупа снощи е задържан и 37-годишен мъж. За разрешаването на случая са използвани СРС-та.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо
Абонирай ме за най-важните новини?