Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов беше разпитан в Главна дирекция "Национална полиция" около обяд.
Новината за разпита му потвърди в кулоарите на парламента министъра на вътрешните работи Бойко Рашков. Според Рашков Борисов трябва да бъде разпитан, за да даде обяснения за снимките с пачките и кюлчетата злато.
На излизане от разпита Бойко Борисов заяви, че не знае защо е повикан и че никога не е притежавал, нито купувал кюлчета злато. Допълни и, че не знае има ли подаден сигнал срещу него и какъв е той.
Излизането на лидера на ГЕРБ от следствената служба беше излъчено пряко във Фейсбук профила на Бойко Борисов.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите