450 изпълнители свириха на езерото Блед
Стотици акордеонисти се събраха за ежегодния фестивал на акордеона в Словения.
Около 450 музиканти от всички възрасти се събраха на брега езерото Блед. Те изпълниха заедно любими словенски народни мелодии.
Словенският фестивал на акордеона се провежда от 2013 г. насам с прекъсване само по време на епидемията от COVID-19.
Тръмп: Сделка с Иран ще бъде подписана утре и Ормузкият проток ще бъде отворен
Загадката на Ботевите кости: Ще помогне ли ДНК анализ да бъде открит гробът на революционера?