Футболните национали не са печелили поредни срещи от 3 години

14:10, 07.09.2021
Чете се за: 00:57 мин.
футболните национали печелили поредни срещи години

България ще се опита да спечели втора поредна победа утре вечер. Националният ни отбор по футбол посреща Грузия в контролен мач на Националния стадион „Васил Левски“ от 19.30 часа.

Срещата ще можете да гледате на живо по БНТ 3, както и онлайн в спортната част на сайта bntnews.bg.

За последно националният ни тим спечели поредни срещи преди 3 години. Тогава „лъвовете“ натрупаха серия от 4 последователни успеха, три от които дойдоха в първото издание на Лигата на нациите, а един срещу Казахстан с отбора, воден тогава от Станимир Стоилов.

Днес на базата в „Бояна“ настроението е приповдигнато, заради рождения ден на капитана Георги Костадинов.

Сестри Стоеви ще играят за титлата на турнир по бадминтон в Мюлхайм
16:18, 02.03.2024
Рилски спортист и Шампион 2006 постигнаха победи в първенството на България по баскетбол за жени
16:15, 02.03.2024
Чете се за: 02:30 мин.
Йоханес Клаебо спечели старта на 20 км класически стил от Световната купа по ски-бягане в Лахти
16:07, 02.03.2024
Чете се за: 02:35 мин.
Александър Донски спечели титлата на двойки на турнир по тенис в Португалия
15:56, 02.03.2024
Чете се за: 00:42 мин.
Ясни са победителите на двойки на Държавното лично първенство на закрито до 18 г.
Чете се за: 00:35 мин.
Стилияна Николова в поредицата "Спортните таланти на България"
Чете се за: 01:27 мин.
България поведе в отборната надпревара след втория ден на турнир по художествена гимнастика в Естония
В международния ден за чист въздух: Екоактивисти от Пловдив представиха арт инсталация от кюнци
Дончева пред БНТ: ИТН играят срещу закриването на Спецсъда и си търсят претекст