Левски привлече нападателя на Ботев Пловдив Армстронг Око-Флекс след като плати откупната му клауза от 300 000 евро.
23-годишният състезател е роден в Дъблин (Ирландия), като за канарчетата записа 15 мача, в които вкара 7 гола. Сега той подписва договор със „сините“ до лятото на 2028 г.
Армстронг бе представен със зрелищно анимирано видео, което впечатли много фенове на Левски. Той е юноша на Арсенал и е играл за Селтик и Уест Хем.
Въпреки скъпите билети: Футболни фенове от цял свят пристигат във Ванкувър за Световното
Daddy Yankee и Shenseea представиха клипа към хита си от саундтрака на Мондиал 2026
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им