Зоопаркът в Стара Загора търси име на новото си бебе тигърче и всеки може да се включи. Малката тигрица се роди през ноември миналата година и вече е любимка на посетителите. От екипа търсят силно, красиво и достойно име, което да ѝ отива.
Предложения се събират до полунощ на 21 януари на официалната страница на зоопарка в социалните мрежи. Името, което се повтори най-много в коментарите, ще стане официално.
Ще се изтегли и победител с награда – безплатен вход, специална обиколка с екскурзовод и поглед „зад кулисите“ на зоопарка.
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"