Луис Суарес дебютира за Гремио с хеттрик

луис суарес напуска атлетико мадрид
09:43, 18.01.2023
Чете се за: 01:27 мин.

Уругвайският нападател Луис Суарес направи мечтан дебют за Гремио, като вкара хеттрик, с който помогна на тима си да спечели Рекопа Гауча Сепуркупа след успеха над Сао Луис с 4:1.

Суарес вкара трите си гола в рамките само на 37 минути, като Гремио отбеляза всичките си попадения през първото полувреме. След попаденията на уругваеца имаше прехвърляне на вратаря и воле. Това е първи хеттрик за едно полувреме за Суарес от 2013 година, когато нападателят вкара три за Ливърпул срещу Норич във Висшата лига.

Луис Суарес, който игра за Аякс, Барселона и Атлетико Мадрид, се сбогува с уругвайския Насионал през октомври, след като помогна на родния си тим да стане шампион на Уругвай.

Гремио ще играе в елита на Бразилия през този сезон, след като спечели промоция.