Изненадващо за неделя следобед и за път, който е в ремонт, не се образуваха задръствания и на главния Е-79. Сравнително спокойно беше и в отсечката Владая – Перник. От вчера част от пътя там е в реконструкция и колите се движат двупосочно само в южното платно.
Изненадващо за неделя следобед и за път, който е в ремонт, не се образуваха задръствания и на главния Е-79. Сравнително спокойно беше и в отсечката Владая – Перник. От вчера част от пътя там е в реконструкция и колите се движат двупосочно само в южното платно. В ремонт е и една от алтернативите през Мало Бучино. Въпреки това отпътувалите за уикенда можеха спокойно, макар и по-бавно да се приберат в столицата.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг