Очаква се днес Апелативният съд да разгледа протеста, който Софийска градска прокуратура внесе срещу наложената мярка за неотклонение на Красимир Маринов - Големия Маргин.
Очаква се днес Апелативният съд да разгледа протеста, който Софийска градска прокуратура внесе срещу наложената мярка за неотклонение на Красимир Маринов - Големия Маргин.
На 17 януари прокуратурата поиска налагане на най-тежката мярка за неотклонение на Големия Маргин, Стоян Алексиев и Стефан Бонев - Сако. Те са обвинени за създаване и ръководене на престъпна група, за разпространение на наркотици.
Тогава Софийски градски съд остави Сако в ареста, като постанови най-тежката мярка за неотклонение, докато за Красимир Маринов постанови най-леката - освобождаване срещу "подписка".
Социалният министър не вижда проблем в текстовете на бюджета, въпреки жалбите до Конституционния съд
Борисов за "Безмер": Решението за самолетите е трябвало да остане, каквото е било при кабинета "Желязков"
Въпреки рекордно ниското ниво на Дунав: АЕЦ "Козлодуй" продължава да работи по график
Бойко Борисов: ГЕРБ има хора, които, ако са кандидати за президент, ще бият на втори тур
В издирването на 4-годишното дете от трънското село Радово се включиха 80 души
Мерки срещу безводието на Дунав: В Румъния взривиха скала, за да работи АЕЦ „Черна вода“