Управляващите от ГЕРБ окачествиха бомбата пред вестник "Галерия" като опит за дестабилизиране на страната, с който организираната престъпност е минала всякакви граници.
Управляващите от ГЕРБ окачествиха бомбата пред вестник "Галерия" като опит за дестабилизиране на страната, с който организираната престъпност е минала всякакви граници. От парламентарната трибуна председателя на групата Красимир Велчев каза, че сценарият все повече заприличва на обща атака от страна на опозицията от ляво, дясно и от ъндърграунда. По думите му зад политическата битка срещу правителството прозира битката за големия финансов ресурс от сивата икономика.
Красимир Велчев - председател на ПГ на ГЕРБ:
- Нека да стане ясно че няма да позволим изнудване, няма да позволим в държавата да се върне криминалната истеричност. А на онези, които се опитват да внушат, че престъпността няма респект от МВР - можем да кажем, че всичко, което се случва, е вследствие на този респект. И нека тактиците на този сценарий разберат, че днес главният им режисьор се провали.
Явно е, че започнатите реформи и усилията на ГЕРБ са породили силна непоносимост у всички псевдореформатори през последните 20 години и от ляво и от дясно.
Божидар Божанов: Протестът е инструмент на гражданите да се противопоставят на безобразията
Делян Добрев: Вторият бюджет щеше да увеличи доходите без вдигане на данъците
Илияна Йотова: Промените в Конституцията може да доведат до блокаж в страната
Задържани за измама: Българи създали фалшив QR код за плащане на паркинги