Една от служителките на банковия клон в Сливен остава заложник вече 15-ти час в сградата на „Инвестбанк", задържана от въоръжения похитител. Късно снощи беше освободена една жена. Към 04:15 тази сутрин още две служителки бяха освободени. Това са главната счетоводителка ИвелинаТенева и Мими Величкова, която работи като касиерка в банката. Предиминути от сградата на банката беше изведено още един заложник. С товаосвободените стават четирима.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг