Вече е започнало изграждането на оптично трасе за видеокамерите в квартал "Орландовци", с цел превенция на битовата престъпност, това заяви кметът на София Йорданка Фандъкова.
Йорданка Фандъкова, кмет на София: Отговорните политически сили трябва да си дадат сметка. Проблеми има на много места. Те изискват последователна работа, съответните резултати. Тогава хората ще бъдат по-спокойни. Но от това не бива да се прави предизборна кампания.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра