Автобус на градския транспорт с 14 пътници катастрофира на изхода на Русе за София.
Ранена е една жена, която е настанена в болницата със счупени крайници. Водачът спрял автобуса, за да направи обратен завой, но се усъмнил, че има повреда и слязъл да провери какво се случва. В този момент автобусът потеглил и се забил с пътниците в близкото дере. Пробата за алкохол на 31-годишния шофьор е отрицателна. Предстои изясняване на причините, довели до инцидента.
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи