ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Жители на Гоце Делчев излязоха на протест след вчерашната акция на ГДБОП

bnt avatar logo от Станислава Христова
A+ A-
Чете се за: 00:09 мин.
У нас

Напрежение в Гоце Делчев след вчерашната акция на ГДБОП срещу кабелните оператори. Хиляди потребители останаха без интернет и телевизия. В този час жители на Гоце Делчев излизат на протест пред офиса на местната кабелна телевизия.

Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

      Десетки абонати на местната кабелна телевизия се събраха. Те настояват да разберат ще има ли отново подаване на телевизионен сигнал и на интернет и кога ще стане това.

      Протестиращите заявиха, че търговците не могат да издават фактури без интернет. Те допълниха, че интернет услуги на компанията ползват и болници.

      Свързани статии:

      Прокуратурата с подробности за акциите в офиси на кабелни оператори
      Прокуратурата с подробности за акциите в офиси на кабелни оператори
      Прокуратурата с подробности за акциите в офиси на кабелни оператори в Бургас, Кърджали, Кюстендил, Петрич, Сандански и Дупница - работата по случая започнала след сигнали за нарушени авторски права преди два месеца.
      Чете се за: 00:13 мин.

      ТОП 24

      Най-четени

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?