Напрежение в Гоце Делчев след вчерашната акция на ГДБОП срещу кабелните оператори. Хиляди потребители останаха без интернет и телевизия. В този час жители на Гоце Делчев излизат на протест пред офиса на местната кабелна телевизия.
Десетки абонати на местната кабелна телевизия се събраха. Те настояват да разберат ще има ли отново подаване на телевизионен сигнал и на интернет и кога ще стане това.
Протестиращите заявиха, че търговците не могат да издават фактури без интернет. Те допълниха, че интернет услуги на компанията ползват и болници.
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си