Ангел Димитров и Сами Халил излизат на ринга в Острава
Европейското първенство по бокс за младежи и девойки продължава с два мача с българско участие днес. На ринга в Острава ще се качат Ангел Димитров и Сами Халил. Те ще преследват първи победи в своите категории, които да ги изпратят на четвъртфиналната фаза.
В следобедната сесия, около 15:15 часа ще видим Ангел Димитров. В категория до 60 килограма той ще боксира с Петрос Константинудис (Гърция). Във вечерната програма ни очаква и срещата на Сами Халил. При 75-килограмовите националът ще се изправи срещу Джейсън Уилън (Ирландия). Мачът трябва да започне около 19:30 часа.
Кими Антонели даде най-добро време в първата тренировка преди Гран при на Австрия
Гледайте финалите на Световната купа по модерен петобой в Будапеща пряко по БНТ 3
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души