Полуфиналите за Купата на България по волейбол при жените ще се играят в "Христо Ботев" на 21 януари

Волейбол жени Славия Марица Пд
16:54, 17.01.2023
Чете се за: 01:25 мин.

Полуфиналите от турнира за Купата на България при жените ще се изиграят в "Христо Ботев" в столицата. Двубоите ще се играят на 21 януари (събота).

Шампионът Марица (Пловдив) се изправя срещу отбора на Славия (София) в 16.00 ч. Преди това от 14.00 ч. ще се изиграе първия полуфинал от турнира между Казанлък Волей (Казанлък) и ЦСКА (София).

Големият финал е на 22 януари (неделя), от 16.00 ч. в зала "Васил Левски" в Пазарджик. Веднага след него ще се изиграе и финалът за Купа България при мъжете, от 19.00 ч.

Марица защитава трофея си от миналия сезон и стартира в турнира с успех в четвъртфиналите срещу Марица 2022 (Пловдив) с 3:0 гейма.

Пловдивчанки са седем пъти носители на трофея Купа България.

ЦСКА пък отстрани Хектор с 3:0 гейма в четвъртфиналите, а Казанлък победи Варна ДКС със същия резултат. "Белите" се наложиха в пет гейма над Левски София.

Флорида и Каролина са на победа от място на полуфиналите
08:34, 26.04.2024
Чете се за: 03:15 мин.
ПСВ докосва титлата след голово шоу в Хееренвеен
08:04, 26.04.2024
Чете се за: 03:32 мин.
Изключителен Костас Слукас помогна на Панатинайкос да изравни серията с Макаби в Евролигата
07:37, 26.04.2024
Чете се за: 02:32 мин.
Спортни новини 26.04.2024 г., 06:30 ч.
07:11, 26.04.2024
Реал Мадрид отново не даде шансове на Баскония и Милър-Макинтайър и е много близо до място във Финалната четворка
00:21, 26.04.2024
Чете се за: 03:30 мин.
Манчестър Сити вкара четири на Брайтън и остава на полпозиция в борбата за титлата в Англия
00:02, 26.04.2024
Чете се за: 01:50 мин.
Ига Швьонтек и Онс Жабер потеглиха с победи в Мадрид
23:46, 25.04.2024
Чете се за: 02:02 мин.
Рома излъга Удинезе при доиграването с гол в добавеното време и помрачи дебюта на Канаваро в Серия "А"
23:31, 25.04.2024
Шиникова се класира за втория кръг на тенис турнира в Хамамет, Денислава Глушкова отпадна
23:21, 25.04.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Локомотив Калининград и Радо Арсов пропуснаха да затворят финалната серия за титлата в Русия и ще играят пети решителен мач
23:06, 25.04.2024
Белослава Кръстева постигна пети успех на европейското индивидуално първенство по класически шахмат за жени
22:58, 25.04.2024
Давид Иванов се класира за четири финала на европейското по спортна гимнастика за младежи
22:51, 25.04.2024