Роналдо избухна с четири гола при победа на Ал-Насър

роналдо избухна четири гола победа насър
21:48, 09.02.2023

В четвъртия си мач за Ал-Насър Кристиано Роналдо отбеляза четири гола, а неговият тим победи Ал-Уехда с 4:0 в среща от първенството. Тази победа върна Ал-Насър на върха на класирането, като те имат и мач по-малко от втория Ал-Шабаб.

Роналдо откри резултата в 21-ата минута, след това вкара още веднъж в 40-ата минута. Португалецът добави още едно попадение в 53-ата минута, когато вкара от дузпа. Следващото му попадение дойде в 61-ата минута.

Първото му попадение бе юбилейно, тъй като бе гол номер 500 в кариерата му за първенство. Кристиано беше активен от самото начало, а неговите съотборници го търсеха при всяка възможности.

До края Ал-Уехда удари една греда, а в последните минути Роналдо имаше шанс да стреля от фаул, но прати топката покрай вратата. В добавеното време Кристиано имаше още един шанс. Той излезе сам срещу вратаря, но ъгълът беше малък и стражът успя да се справи.