Българската смесена двойка не успя да достигне до основната схема на надпреварата от сериите World Tour Super 300
Смесената двойка Габриела Стоева и Евгени Панев отпадна в квалификациите на турнира по бадминтон от сериите World Tour Super 300 в Орлеан (Франция) с награден фонд 250 хиляди долара.
Българите загубиха в четвъртфиналния си мач от пресявките срещу нидерландската двойка Бриан Васинк и Дебора Жиле с 12:21, 12:21 за 23 минути и не успяха да се класират за основната схема.
Стоева и Панев бяха единствените български представители в надпреварата.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?