Перник се превърна във Венеция за няколко часа снощи. Това става ясно от кадрите, които изпрати нашият зрител Явор Велинов. Централната автогара, както и външноградската магистрала на Перник бяха заляти от вода и станаха недостъпни.
Перник се превърна във Венеция за няколко часа снощи. Това става ясно от кадрите, които изпрати нашият зрител Явор Велинов.
Централната автогара, както и външноградската магистрала на Перник бяха заляти от вода и станаха недостъпни. Освен придружаващите бурята порой, градушки и светкавици, над Перник падна и мълния - за щастие няма пострадали – пише г-н Велинов на нашия адрес mynews@bnt.bg.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг