ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Пребитият от съученици Димитър Терзийски днес ще бъде прегледан със скенер

bnt avatar logo от Гриша Табаков
A+ A-
Чете се за: 00:38 мин.
У нас

12-годишният Димитър Терзийски от Благоевград, който вчера бе настанен в болница след побой от негови съученици, днес ще бъде прегледан със скенер. Лекарите трябва да установят дали има нужда от операция.  След като го съборили на земята, едното момче скачало със сила върху корема му, а другото викало „умри”.

пребитият съученици димитър терзийски прегледан скенер
12-годишният Димитър Терзийски от Благоевград, който вчера бе настанен в болница след побой от негови съученици, днес ще бъде прегледан със скенер. Лекарите трябва да установят дали има нужда от операция.

След като го съборили на земята, едното момче скачало със сила върху корема му, а другото викало „умри”. Снощи в Средното общообразователно училище за изучаване на чужди езици „Свети Климент Охридски” се е провела родителска среща. Не е ясно дали повод за нея е бил инцидентът. На този етап не са предприети никакви действия от страна на директора на училището или на класната на трите момчета. Децата са от пети клас и учат в една паралелка. Все още не е ясна и причината за жестокия побой. Очаква се учениците да разкажат по-късно днес дали нападението над Димитър е вследствие на стара вражда или е предизвикано от скорошен спор. „Тази агресия не може да бъде скрита, случаят трябва да бъде разплетен докрай и виновните да си получат наказанието”. Това каза за „По света и у нас” майката на битото дете Любима Стоицова. Интервю с нея очаквайте по-късно в предаването „Денят започва” по БНТ.

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?