Бебето на 17-годишното момиче от Горна Оряховица е родено мъртво. В това са категорични петимата лекари, участвали в съдебно-медицинскатаекспертиза. Според един от тях, няма данни за лекарска грешка.
Бебето на 17-годишното момиче от Горна Оряховица е родено мъртво. В това са категорични петимата лекари, участвали в съдебно-медицинската
експертиза. Според един от тях, няма данни за лекарска грешка.
Както знаете, четирима лекари от Горнооряховската болница бяха задържани и разпитвани за смъртта на бебето. Прокуратурата във Велико Търново разреши да бъдат разсекретени специалните разузнавателни средства по случая.
Заключенията на съдебните медици, изготвили експертизата, са че не става
въпрос за убийство на новородено, за което бяха заподозрени лекарите от
болницата. От Великотърновската окръжна прокуратура заявиха, че засега
имат част от експертизата, и едва когато я получат цялата, ще излязат със
становище по случая.
Вентилаторите са полезни, но при екстремна жега могат да имат обратен ефект
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
Почти 30° тази нощ в Германия: Спряха трамваите в Лайпциг, след като жегата разтопи релсите