Собствениците на лабораторията в Пловдив, която беше запечатана заради разследване за фиктивни изследвания, за които са получавани пари от Здравната каса, днес отрекоха всички обвинения на прокуратурата.
д-р Николета Димитрова - собственик на лаборатория „Милаб" - Пловдив: „Категорично в лабораторията подобни неща не са се случвали. Не са влизали документи, било то фалшиви, с невярно съдържание или документи, т.е. направления, които не са били придружени с биологичен материал".
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си