Недоволни пътници са блокирали движението от гара Драгичево. По тази причина от Перник не може да тръгне мотрисата за София. По информация на "По света и у нас" проблемът е, че по тази линия се движат по два от новите немски влакове, но сега е пусната само една мотриса, която не успява да поеме големия брой пътници. Другата в момента е в ремонт.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг