ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Българин избяга от затвор в Индонезия

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:19 мин.
По света

Българин и още трима души са избягали от затвор в Денпасар - столицата на курортния остров Бали в Индонезия. Смята се, че бегълците са се измъкнали през дупка в стена и дълъг 15 метра тунел с вода, който води към една от главните улици.

 Българин избяга от затвор в Индонезия

След избягалите е 43-годишният българин Димитър Николов Илиев. Той е излежавал седемгодишна присъда за пране на пари и други престъпления. Другите трима са 33-годишният австралиец Шон Едуард Дейвидсън, Сайед Мохамед Саид - 31-годишния индиец и 50-годишния малайзиец Ти Коко бин Ти Ким Сай, излежавали присъди за наркопрестъпления и нарушаване на имиграционните закони.

Бягството им било установено днес по време на сутрешната проверка в затвора Керобокан. Миналата седмица десетки затворници избягаха от препълнен затвор в Западна Индонезия, след като в резултат на наводнения падна от стените на затвора.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?