ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Димитър Делчев: Хакерската атака може да е дело на някои от партньорите

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:26 мин.
У нас

От Движение "България на гражданите" очакват днес да стане ясно кой е изпратил фалшивото съобщение до медиите.

Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

Все още не е ясно каква ще бъде реакцията на "Реформаторския блок" след оставката на правосъдния министър Христо Иванов и спорът за съдебната реформа.

От Движение "България на гражданите" очакват днес да стане ясно кой е изпратил фалшивото съобщение до медиите.

В "Денят започва" Димитър Делчев от ДБГ заяви, че може да се предположи, че това е дело на някои от по-близките партньори на движението.

Вчера следобяд медии получиха имейл от името на пресцентъра на Движение "България на гражданите", в който се казва, че движението оттегля подкрепата си към правителството.

След това се оказа, че съобщението е фалшиво. Случаят се разследва от полицията. В ефира на БНТ Димитър Делчев допълни, че "Реформаторският блок" ще реши дали да продължи да подкрепя правителството съвсем скоро, след като приключат разговорите между партиите от формацията.

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?