Ако до две седмици дни пръстта на Клисура не намери място в Алеята на славата, хората са готови да потегляг на протестно шествие към София. Това заяви кметът на града Генка Тодорова. Хората са готови закарат дори черешовото топче пред Народното събрание, но според тях институциите трябва да погледнат сериозно на този въпрос, за да възтържествува историческата истина. До недоволството на клисурци се стигна след като стана ясно, че градът е изключен от Алеята на славата във Военна академия София, където бяха положени урни с пръст от градовете взели дейно участие в Априлското въстание.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите