Четвърти ден лекарите от двете болници във Варна- военноморската и университетската се борят за живота на 7-те пострадалите от Хитрино.
Какво е състоянието на четиримата най-тежко пострадали след взрива в Хитрино, които до вчера бяха с опасност за живота разказва Мартин Николов.
Четвърти ден лекарите от двете болници във Варна- военноморската и университетската се борят за живота на 7-те пострадалите от Хитрино. През последните часове няма промяна в състоянието им. Четиримата , настанени във военноморската болница остават в реанимация, двама от тях с на изкуствено дишане. 20-годишен мъж е преместен в клиниката по изгаряния, без опасност за живота.
Доц. Ивайло Въжаров, директор на военноморската болница заяви, че няма недостиг на кръвни продукти.
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра