Отложиха делото за пране на 12 милиона лева срещу бившия шеф на столичната "Топлофикация" Валентин Димитров. Причината - адвокатът на подсъдимия не се яви в съдебната зала поради здравословен проблем.
Според прокуратурата - Димитров е "изпрал" близо 12 млн. лева, като не е изплатил около 2 млн. лева данъци. Парите са открити в сейфове и сметки в българска и австрийска банка. В края на 2015 г. Валентин Димитров окончателно бе осъден на три години затвор от Върховния касационен съд по друго от делата срещу него - за безстопанственост.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите