В стабилно и по-добро състояние е детето, което падна от втория етаж на жилищна кооперация в Пловдив, съобщиха от Университетската болница „Св. Георги".
Затова предстои то да бъде изведено от Интензивния сектор. Детето, което е на година и три месеца, беше прието в болницата с тежка черепно-мозъчна травма след като паднало от прозорец от над 4 метра височина.
Заради инцидента от „Социално подпомагане" проверяват сигнала и работата на социалните работници продължава. Води се досъдебно производство.
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван