Дядото на намереното момиченце е отишъл в полицията, за да си вземе бебето, но е бил в нетрезво състояние и детето не му е било предадено, съобщиха за БНТ от МВР.
Момиченцето на видима възраст между 5 месеца и една годинка беше намерено снощи в Западен парк. Това е вторият случай на изоставено бебе в рамките на десетина дни. Детето е намерено от случайно от минаващи мъж и жена, които са открили до него и плик с дрехи. Момиченцето е в добро общо състояние и без следи от насилие. Откарано е в столична педиатрична болница без опасност за живота. От столичното трето районно управление заявиха за „По света и у нас“, че в района, където е открито бебето, няма камери, което ще затрудни разследващите.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"