Здравейте, снимката е направена днес в района на Орлов мост в столицата, на спирката на градския транспорт. Като цяло забелязвам, че масово спирките освен, че вече са на нечовешки "коловози", сега има и нова екстра - дълбоки дупки след резките температурни амплитуди тези дни.
Шофьорите от градския транспорт имат 2 избора - или да вкарат превозното средство (кажи-речи чисто нови) директно в ямите или да направят опасни включвания в интензивната лента на "Цариградско шосе" с цел да избегнат неприятното пропадане.
Дано Столична община вземе мерки.
Поздрави!
Даниел Маринов.
Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието