Починало е 18-годишно момче, пострадало от взрива в Хитрино, съобщи д-р Атанас Атанасов, изп. директор на МБАЛ-Шумен. Работи се вече в 6 операционни зали, пострадалите от взрива в Хитрино продължават да се обработват. Има трима на апаратна вентилация. Към Варна ще бъдат транспортирани още двама пострадали, те ще бъдат настанени в болница „Света Марина“ заради травмите.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста