Историческо постижение за българския биатлон. Владимир Илиев спечели сребърен медал от Световното първенство в Йостерсунд в индивидуалния старт на 20 км.
Медалът е първи за мъжкия ни биатлон от подобен форум. Илиев приключи с 19 от 20 свалени мишени и след много добро ски бягане остана на 1 минута, 8 секунди и 7 стотни от победителя Арнд Пайфер, който беше безпогрешен при стрелбата.
Бронзовото отличие пък остана за Тарей Бьо, който с една грешка остана на секунда зад българина.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите