От столичния клуб трябва да възстановят щетите на Националния стадион "Васил Левски".
Българският футболен съюз глоби Левски с почти 3500 евро заради различни провинения на публиката на "сините" преди, по време и след мача за Суперкупата на България срещу Лудогорец.
Шампионите победиха с минималното 1:0 и спечелиха първия трофей през сезона.
Дисциплинарната комисия към БФС отложи за разглеждане инцидентите след срещата за следващо заседание. Тогава футболистът на Лудогорец Бърнард Текпетей беше обиждан на расистка основа от фенове на Левски.
Комисията задължи Левски да възстанови щетите на Националния стадион "Васил Левски".
ПСЖ следи Кефрен Тюрам, а бъдещето на Коло Муани в Ювентус остава основна тема
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?