Хебър и Дея Спорт определят шампиона в турнира за Купата на България

хебър дея спорт определят шампиона турнира купата българия
11:08, 22.01.2023
Чете се за: 01:55 мин.

Хебър Пазарджик и Дея Спорт (Бургас) ще определят шампиона в турнира за Купата на България. Хебър, който спечели купата минала година, победи с 3:0 тима на Нефтохимик 2010 (Бургас) в собствената си зала "Васил Левски".

“Няма лесни мачове независимо срещу какъв противник играеш. Мотивацията трябва винаги да е на 100%, защото когато си на върха, винаги има някой, който иска да те свали от там и то независимо на кое място е в класирането, така че ние нямаме право на грешка. Очакванията ни за финала са за тежък мач, при нас специално, защото знаем, че няма лесен финал. Отбори, които стигат до финалите, означава, че имат волейболни достойнства - от другата страна на мрежата има хора със силни характери, така че не може да очакваме лесен мач. Готвим се за битка, трябва да си направим тактиката, да ги разучим и си пожелавам ние да се поздравим с успеха", заяви Николай Николов от Хебър.

Дея Спорт (Бургас), който ще опита да спечели за първи път купата, надигра Берое (Стара Загора) с 3:1 в другия полуфинал.

Мачът между Хебър и Дея ще започне в 19.00 ч. веднага след женския финал Марица - ЦСКА, който стартира в 16:00 ч.

Външният ни министър: Христиан продължава да получава заплахи по интернет