Полузащитникът на Бетис се контузи през ноември.
Полузащитникът на Бетис Иско претърпя операция на десния си глезен, съобщи пресслужбата на клуба.
33-годишният испанец първоначално получи консервативно лечение с инжекции, но то не даде резултат. Играчът реши да ускори процеса на оздравяване и се подложи на хирургическа интервенция. Времето за възстановяване все още не е уточнено.
Иско получи нелепа контузия преди месец, когато бе изритан неволно от свой съотборник.
Иско е с Реал Бетис от юли 2023 г. Договорът му е до 30 юни 2028 г.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите