Кметът на Стара Загора Живко Тодоров обяви, че се оттегля от ръководството на ГЕРБ. Новината беше съобщена лично от него чрез публикация в социалните мрежи.
В своето изявление Тодоров посочва, че решението му е добре обмислено и е продиктувано от желанието да се съсредоточи изцяло върху работата си като кмет на Стара Загора. Той подчертава, че остава ангажиран с развитието на града и с изпълнението на започнатите проекти.
„Благодаря за доверието през годините. Смятам, че в този момент е най-правилно да насоча усилията си изцяло към местната власт и хората на Стара Загора“, заявява той.
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?