Общинският съветник Методи Лалов обяви, че е изключен от партията "Да, България" и ще продължи дейността си в Столичния общински съвет като независим съветник.
"Току-що получих решение на нелегитимната Национална контролна комисия на "Да, България", че съм изключен от партията. Настоящото ръководство на "Да, България" потвърди думите ми, че превръща партията в търговско дружество и е готово да се разправи с всеки, който не одобрява клиентелистки практики", написа той във Фейсбук.
Лалов пише още, че ръководството на партията го е изпреварило, защото той така или иначе е смятал да напусне. Изразява съжаление, че е загърбил съдебната система, за да се включи в "Да, България", която, по думите му, вече "не е същата партия".
Вижте цялата публикация на Методи Лалов:
Иван Демерджиев за Баба Алино: 25 са задържани и се събират доказателства за незаконни практики в Община Варна
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
По-високи пенсии от юли: От август се вдигат минималните осигурителни прагове и максималният осигурителен доход
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк