Живот на фронтовата линия и в епицентъра на конфликта - специалните пратеници на БНТ в Украйна - Александър Марков, Владимир Богдански и Роберт Вецов предаваха пряко от най-силно атакувания южен фланг на страната - със свидетелски разкази от градовете Мариупол, Маринка, Одеса, Херсон, Днипро.

Екипът ни стана свидетел на експлозиите в град Мариупол в ранната сутрин на 25 февруари, след като руският президент обяви начало на военните действия.

Военни автомобили и танкове по пътищата, жители, редящи се пред бензиностанции и аптеки, но все пак запазващи самообладание на фона на поредния конфликт.



Разказът на нашите хора очаквайте тази вечер, в централната емисия "По света и у нас" от 20.00 и в "След новините" от 20.30 ч.
Войната в Близкия изток: Оставки на хора от кръга около Тръмп заради ударите в Иран
Продължаващата война в Иран и скокът на цената на петрола заплашват 45 млн. души от глад
Изборните нарушения: Ефективни ли са разследванията и достатъчни ли са наказанията?
Премиерът Андрей Гюров обяснява във видео защо държавната помощ за гориво е 20 евро
Отиде си легендата на кукления театър Слава Рачева – гласът на "Педя човек - лакът брада"