Нова атака от ПП-ДБ към управляващите. Поводът: мнозинството, което избира регулаторите. Кирил Петков заяви, че в парламента вече има нова коалиция и тя е съставена от ГЕРБ СДС, "БСП - Обединена левица", "Има такъв народ" и "ДПС - Ново начало".
По думите на Петков това се вижда от синхронизираните им действия, от начина по който те гласуват в пленарна зала. Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов от своя страна отговори, че всички ги подкрепят и това, че той днес е подкрепил Радостин Василев да бъде избран за заместник председател на Народното събрание,
означава ли, че ГЕРБ подкрепят МЕЧ.
Лидерът на "ДПС - Ново начало" Делян Пеевски от своя страна каза, че такова мнозинство няма, а той стабилизира държавата.
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро