Към наказателна отговорност са привлечени 29-годишен мъж и 21-годишна жена за това, че за времето от 01:35 часа до 02:10 часа на 13 октомври са отнели множество вещи от магазини на ул. "Граф Игнатиев" и на ул. "Юрий Венелин".
Обвиняемите са счупили стъклените врати на търговските обекти, за да влязат в тях. От единия магазин са откраднати множество бижута.
По случая е образувано досъдебно производство за кражба, извършена в условията на продължавано престъпление. Мъжът е осъждан многократно. Предвид възможността двамата да извършат престъпление, те са задържани с постановление на наблюдаващ прокурор за срок до 72 часа.
Двама младежи са с опасност за живота след скандал в местност край Варна (СНИМКИ)
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета