Нападателят остава за момента в Милан и ще продължи да тренира с тима на базата в Миланело.
Швейцарският нападател на Милан Ноа Окафор няма да премине в германския РБ Лайпциг през зимния трансферен прозорец, твърди вестник "Гадзета дело Спорт". Причината е, че футболистът се е провалил на задължителните медицински прегледи. Само преди година и половина Окафор бе футболист на концерна Ред Бул, но играеше за тима на Залцбург.
Така нападателят остава за момента в Милан и ще продължи да тренира с тима на базата в Миланело. Милан и РБ Лайпциг бяха постигнали споразумение за преотстъпване на футболиста до края на сезона за 2 милиона евро и право на откупуване срещу малко повече от 25 милиона.
Така оставането на Окафор при "росонерите" ще повлияе и на плановете им за привличането на друг нападател - Маркъс Рашфорд от Манчестър Юнайтед.
БСП: Няма как този парламент да формира какъвто и да е тип правителство - ние не бихме участвали в никакви разговори
Парламентът се отказа да обсъди проектобюджетите на НЗОК и на държавата за 2026 г.
Общо 350 000 лева парична гаранция за свободата на Йордан Кателиев и Николай Стефанов определи съдът