Първата ракета на България загуби с 3:6, 2:6 от поставената под №3 в схемата Мария Сакари от Гърция.
Виктория Томова отпадна във втория кръг на сингъл на WTA 500 на турнира в Линц (Австрия). Първата ракета на България отстъпи с 3:6, 2:6 от поставената под №3 в схемата Мария Сакари от Гърция. Срещата продължи 77 минути.

Томова изостана с 0:3 в първия сет и го загуби с 3:6. Във втората част тя загуби пет поредни гейма от 1:0 до 1:5 и в крайна сметка загуби с 2:6.
В първия кръг българката елиминира втората ракета на Испания Джесика Боусас Манейро със 7:6(7), 6:4.
Пьотр Нестеров донесе първата българска победа в основната схема на Чалънджър турнира в Пловдив
Динко Динев отпадна на старта на тенис турнира от сериите Чалънджър в Пловдив
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско