Очаква се днес да бъдат изяснени точните причини за смъртта на 16–годишния ученик от Варна Георги Чакъров. Вчера следобед момчето почина след сбиване на улицата с негов съученик, който е задържан от полицията.
Очаква се днес да бъдат изяснени точните причини за смъртта на 16–годишния ученик от Варна Георги Чакъров. Вчера следобед момчето почина след сбиване на улицата с негов съученик, който е задържан от полицията.
И двете момчета са от Техническата гимназия във Варна. Много техни съученици и живеещи в квартала са станали свидетели на сбиването, но никой не се е намесил. От болницата казаха, че починалото момче не е имало видими наранявания. Заместник-окръжният прокурор на Варна Радослав Лазаров каза за "По света и у нас", че днес съдебните лекари ще направят аутопсия на починалото момче, предстоят и разпити на свидетели. По думите на прокурор Лазаров, обвинение ще бъде повдигнато веднага щом бъдат изяснени точните обстоятелства около смъртта на Георги.
Засилен интерес: 2600 кандидати са се явили на конкурс за 400 места в "Гранична полиция"
Прокуратурата обжалва мярката за неотклонение на бившия директор на 138-о училище
Мъжът, обвинен за унищожаването на 215 надгробни плочи на Централните софийски гробища, остава в ареста
Остават в ареста Габриела и Красимир, обвинени за жестоки убийства на животни
Трафикът за празниците към Банско и Гърция: Ограничения и мерки на "Пътна полиция"