24-годишна жена почина от тежка пневмония в силистренската болница. Жената е приета в белодробното отделение на болницата миналата сряда с пневмония след 5-дневно домашно лечение.
24-годишна жена почина от тежка пневмония в силистренската болница. Жената е приета в белодробното отделение на болницата миналата сряда с пневмония след 5-дневно домашно лечение.
В петък състоянието й се е влошило и е била прехвърлена в интензивното отделение, уточни директорът на болницата д-р Даниела Костадинова. Вчера по обяд е получила дихателна недостатъчност и е починала.
Жената е със съпътстващо хронично заболяване. Все още не се знае дали е била заразена с новия грипен вирус. От тялото са взети проби, изпратени за анализ в столична лаборатория.
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Санкциите срещу Русия: Ще останат ли в списъка патриарх Кирил и Вагит Алекперов?
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг