От днес Столичният КАТ премина на извънредно работно време – на две смени. Гишетата вече ще бъдат отворени от 6 сутринта до 19 часа вечерта без почивка.
От днес Столичният КАТ премина на извънредно работно време – на две смени. Гишетата вече ще бъдат отворени от 6 сутринта до 19 часа вечерта без почивка.
Целта е гражданите да бъдат обслужвани преди и след работното им време. С удължен график на работа ще са служителите от сектора “Моторни превозни средства и водачи” за прием на документи за издаване на шофьорски книжки, и служителите от група „Административно-наказателна дейност”.
След 1 септември служителите ще преминат на работно време от 6 до 21 часа, както ще работят и паспортните служби.
Проверка на "По света и у нас" установи, че все още гражданите не са информирани за промяната.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи