Жена от Плевен е била залята с киселина, докато отивала на работа днес. Двама мъже я пресрещнали в пешеходен тунел в сграда на улица "Данаил Попов" и излели върху нея сода каустик. Жената успяла да запази лицето си и течността засегнала едното й рамо и бедро. Приета е в университетската болница "Д-р Георги Странски". Полицията издирва извършителите.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг